Franczyza

Szkoła Zawodowców to szczegółowo zaplanowany i realizowany projekt, którego celem jest budowanie w modelu franczyzowym, sieci ośrodków szkoleń zawodowych. Wyróżnia ją innowacyjne podejście do kursów zawodowych, gwarancja wysokiej jakości kształcenia i zdobycia realnych umiejętności oraz nowoczesny marketing, zapewniający niesłabnące zainteresowanie klientów.

Dodatkowym wyróżnikiem Szkoły Zawodowców jest to, że jest to pierwsza tego rodzaju franczyza w Polsce. Jako pierwsi zdecydowaliśmy się na przekazanie know-how ośrodka szkoleń zawodowych dla dorosłych na zasadzie franczyzy.

„Wybierając naszą franczyzę, możesz mieć pewność, że dołączysz do zespołu innowacyjnego i lidera w branży szkoleniowej.”

Dlaczego warto wybrać Szkołę Zawodowców:

1. niski próg wejścia

2. wstępne formalności bierzemy na siebie a Ty zyskujesz ułatwiony i przyspieszony start w branży szkoleń

3. szybkie przeszkolenie i możliwość zarabiania (szybki zwrot z inwestycji)

Co zyskujesz wybierając Szkołę Zawodowców:

1. Twój sukces to nasz sukces – sprawdzonego partnera biznesowego wspierającego Cię w rozwoju.

2. Zostawiamy Ci tort z wisienką – nie musisz się obawiać trudnych początków, organizację wszelkich formalności związanych ze szkoleniami bierzemy na siebie.

3. Będzie o Tobie głośno – za marketing sieci odpowiadają najlepsi specjaliści, którzy zadbają o to, by Twoja Szkoła była rozpoznawalna i wybierana.

4. Brak szkoleń niewiele Cię kosztuje – niskie koszty stałe.

Finanse

• ▶︎ Koszt zakupu licencji: 55 000,00 zł netto
  • ▶︎ Orientacyjny czas zwrotu z inwestycji to: od 3 do 6 miesięcy
  • ▶︎ Miesięczna opłata franczyzowa to: 4500,00 zł stałej opłaty marketingowej  + 9% przychodu

Nasza franczyza to model partnerskiej współpracy, w ramach którego udostępniamy franczyzobiorcom markę Szkoły Zawodowców, nasze know-how i ofertę, zapewniając też wsparcie biznesowe. Franczyzobiorcy prowadzący Szkołę Zawodowców zgodnie z wytycznymi, korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia zachowują pewną niezależność i możliwość dalszego rozwijania swojego biznesu. Nasza franczyza to model biznesowy, który umożliwia partnerom rozwój przedsiębiorstwa, jednocześnie zapewniając im wsparcie i dostęp do wiedzy i narzędzi potrzebnych do odniesienia sukcesu.

Szkoła Zawodowców to nowa marka budowana na doświadczeniach Zawodowego Podlasia, marka z aspiracjami i potencjałem do osiągnięcia sukcesu w skali kraju. Zapewnią to innowacyjne podejście do szkoleń zawodowych oraz dokładnie przemyślna, opracowana przez najlepszych ekspertów w branży, strategia marketingowa. Nie zapominamy, że za sukcesem każdego biznesu stoi dobry marketing. Z nami możesz mieć pewność, że właściwie zadbamy o marketing, który przekłada się na realną sprzedaż i Twój oraz nasz zysk.

Korzyści dla Franczyzobiorcy:

• ▶︎ centralnie planowany marketing o zasięgu ogólnopolskim, prowadzony w oparciu o strategię marketingową,
  • ▶︎ sprawdzony model z niskim progiem wejścia i niskimi kosztami stałymi,
  • ▶︎ innowacyjne know-how ośrodka szkoleń zawodowych atrakcyjnego dla potencjalnych klientów (aplikacja mobilna, dobrze opracowane materiały szkoleniowe),
  • ▶︎ wsparcie w rekrutacji instruktorów, możliwość „wypożyczenia” instruktora,
  • ▶︎ teren wyłączności,
  • ▶︎ stała współpraca i wsparcie centrali

Korzyści dla klienta ostatecznego:

• ▶︎ wysoki poziom kształcenia i gwarancja realnych umiejętności,
  • ▶︎ wsparcie procesu szkolenia w aplikacji mobilnej,
  • ▶︎ program lojalnościowy Zawodowy Ambasador,
  • ▶︎ możliwość rozłożenia płatności na raty 0%,

Sprawdź, czy to Ciebie szukamy!

• ▶︎ Szukasz pomysłu na nowy biznes?
  • ▶︎ Chcesz dołączyć do sprawdzonego modelu, który już odniósł sukces?
  • ▶︎ Cenisz sobie współpracę z solidnym partnerem?
  • ▶︎ Uwielbiasz pracę z ludźmi?
  • ▶︎ Jesteś świetnym organizatorem? Chcesz pracować w branży szkoleniowej?

„Dołącz do naszej sieci i otwórz Szkołę Zawodowców w swoim regionie. Rozwijaj się jako przedsiębiorca i osiągaj satysfakcjonujące zwroty z inwestycji. „

Jako franczyzobiorca zyskujesz:

1. Określoną i sprawdzoną ścieżkę kariery: Dzięki doświadczeniu i sukcesowi franczyzodawcy, jako franczyzobiorca otrzymujesz gotowy model biznesowy i strategię działania. Masz pewność, że Twoja inwestycja ma potencjał na sukces, a Twoja kariera jako przedsiębiorca ma wytyczoną drogę.

2. Rozwój jako przedsiębiorca: W ramach franczyzy otrzymujesz nie tylko gotowe rozwiązania, ale także dostęp do różnorodnych szkoleń i warsztatów biznesowych. Franczyzodawca dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, co pozwala Ci rozwijać się jako przedsiębiorca.

3. Miejsce pracy/dobrą inwestycję: Franczyza pozwala Ci na prowadzenie własnego biznesu pod znaną i rozpoznawalną marką. Masz pewność, że Twoja inwestycja będzie opłacalna i przyniesie dochody. Dodatkowo, franczyza może stać się Twoim stałym miejscem pracy lub dobrą inwestycją, którą będziesz mógł sprzedać w przyszłości.