Kurs operatora koparkoładowarek

Specjalizujemy się w organizacji kursów zawodowych. Chcemy Cię zaprosić do naszej społeczności, gdzie zdobędziesz umiejętności potrzebne do odnoszenia sukcesów zawodowych.

Sprawdź pełny opis szkolenia.

Nie znalazłeś odpowiedniego szkolenia? Skontaktuj się z nami!

OpisPotrzebujesz uprawnień do obsługi koparkoładowarki? Nasz kurs jest doskonałym miejscem, aby zdobyć niezbędne umiejętności i wiedzę z tego zakresu.

Dlaczego wybrać nasz kurs?


 • Doświadczeni instruktorzy

  nasza kadra instruktorska to eksperci w dziedzinie obsługi maszyn budowlanych, gotowi przekazać swoją wiedzę i doświadczenie

 • Nowoczesny sprzęt szkoleniowy

  zajęcia praktyczne odbywają się na nowoczesnych maszynach, co pozwala na realistyczną i efektywną naukę

 • Zajęcia praktyczne w realnych warunkach

  umiejętności praktyczne zdobywane w realnych warunkach pracy maszyn są kluczowe dla efektywnej i bezpiecznej pracy w branży, dzięki temu jesteś lepiej przygotowany do radzenia sobie z różnymi wyzwaniami na placu budowy

 • Indywidualne podejście

  nasi instruktorzy są gotowi, aby udzielać wskazówek, korygować błędy i dostosowywać szkolenie do indywidualnych potrzeb uczestników. To personalizowane podejście gwarantuje, że każdy uczestnik osiągnie maksymalny potencjał

Program kursu


 • BHP ogólne – dla wszystkich maszyn

 • Użytkowanie i obsługa maszyn roboczych

 • Koparkoładowarki – przedmioty specjalistyczne

 • Zajęcia praktyczne

Zakres kursu


Zobacz, czego dowiesz się podczas kursu.
 • Bezpieczeństwo i higiena pracy (BHP)

  to fundament każdego kursu. Zdobędziesz kluczową wiedzę z zakresu bezpieczeństwa na placu budowy, poznasz ogólne zasady BHP, ze szczególną uwagą na obsługę maszyn budowlanych. Nauczysz się skutecznie przeciwdziałać zagrożeniom oraz sprawnie reagować na sytuacje awaryjne. Nasz moduł BHP to kluczowy element szkolenia, gwarantujący bezpieczne i efektywne wykonywanie obowiązków zawodowych na placu budowy.

 • Obsługa koparkoładowarek

  nauczymy Cię obsługi koparkoładowarek. Dowiesz się, jak precyzyjnie kontrolować maszynę, aby wykonywać różnorodne prace z maksymalną efektywnością.

 • Współpraca w zespole

  operator koparkoładowarek często współpracuje z innymi pracownikami budowlanymi i kierownictwem. Nauczysz się skutecznie komunikować i koordynować działania w zespole, co ma kluczowe znaczenie dla sprawnego przebiegu prac budowlanych.

 • Praca w różnych warunkach

  rzeczywistość budowlana może być zmienna. Nasz kurs nauczy Cię radzić sobie z różnymi warunkami, zapewniając bezpieczeństwo i efektywność pracy koparkoładowarką.

 • Kontrola jakości wykonywanych prac

  dowiesz się, jak dokładnie monitorować i oceniać jakość prac wykonywanych koparkoładowarką, aby zapewnić zadowolenie klientów i partnerów biznesowych.

 • Przeglądy i naprawy

  kurs obejmuje również praktyczną naukę czynnego uczestnictwa w przeglądach i naprawach , co jest niezwykle przydatne w codziennej pracy.

Ścieżka udziału w kursie


Chcesz wiedzieć jakie kroki musisz podjąć, żeby zostać operatorem koparkoładowarek?
 • Krok pierwszy

  Zadzwoń lub napisz. Powiedz jaki kurs Cię interesuje. Może masz jakieś pytania? Zastanawiasz się, kiedy gdzie, kiedy i w jakim trybie organizowane będzie szkolenia? W pierwszym kontakcie o wszystkim Cię poinformujemy.

 • Krok drugi

  Jesteś zdecydowany? W takim razie zapisujemy Cię na kurs. Na tym etapie wybierasz tryb szkolenia i ustalamy sposób rozliczenia.

 • Krok trzeci

  Realizujesz swój kurs. Kurs realizowany jest w dwóch trybach – wieczorowym: zajęcia teoretyczne odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych (od 16:00 lub 17:00), a zajęcia praktyczne w weekendy (sobota-niedziela), oraz weekendowym: zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywają się wyłącznie w soboty i niedziele.

 • Krok czwarty

  Po zakończeniu kursu odbywa się egzamin przed Komisją Sieci Badawczej Łukasiewicz - Centrum Egzaminowania Operatorów. Najpierw przystępujesz do egzaminu praktycznego, który składa z części obsługowej – czyli wykonujesz minimum dwa zadania z obsługą codzienną maszyny i z części produkcyjno-technologicznej – czyli wykonujesz zadania produkcyjne lub operacje technologiczne. Do egzaminu teoretycznego dopuszczone są osoby, które pozytywnie zakończyły część praktyczną. Egzaminator zadaje 6 pytań, na minimum 4 należy odpowiedzieć prawidłowo. O wynikach egzaminu dowiadujesz się od razu, książkę operatora z nowym wpisem otrzymujesz po ok. 14 dniach roboczych. W przypadku negatywnego wyniku egzaminu możesz podjeść do niego kolejny raz. Kurs ważny jest rok.

 • Krok piąty

  W przypadku pozytywnie zadanego egzaminu otrzymujesz od nas SMS-em informację, że Twoje uprawnienia są gotowe do odbioru, a Ty możesz zacząć pracę jako operator.

Raty 0%


 • Chciałbyś zmienić pracę, ale kursy zawodowe kosztują zbyt dużo? Chcesz zrobić kurs zawodowy, ale nie możesz sobie pozwolić na taki wydatek jednorazowo? Szybko potrzebujesz nowych uprawnień i nie możesz czekać na lepszy czas dla portfela? Masz dość czekania na niepewne dofinansowania do kursów zawodowych?

 • Jeżeli chociaż raz odpowiedziałeś TAK – mamy coś dla Ciebie. OFERUJEMY MOŻLIWOŚĆ ROZŁOŻENIA PŁATNOŚCI ZA KURS ZAWODOWY NA 10 BĄDŹ 20 RAT 0%. Szczegóły na infolinii pod nr 570 570 050.

Program Zawodowy Ambasador


 • Chcesz zostać Zawodowym Ambasadorem i zdobyć uprawnienia za darmo? Polecaj kursy zawodowe z naszej oferty i za każdą skutecznie poleconą osobę otrzymuj 10% wartości wybranego przez nią kursu. Zebrane zniżki wpadają do Twojej Zawodowej Skarbonki, a kwotę tam zebraną możesz wykorzystać na realizację kursów zawodowych w naszym Ośrodku.

Więcej pytań?


 • Jeśli nie znalazłeś informacji, której szukałeś, sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania ▶︎FAQ w menu lub zadzwoń na infolinię pod nr 570 570 050

Opinie Google